BURSA ÇANAKKALE TURU

TURA KATILIN 0332 353 5252
Yaşlar:

 

BURSA - ÇANAKKALE TURU

HAREKET TARİHİ : 26 MART 2021

 

KONYA ÇIKIŞ

Cuma Akşam saatlerinde Konya’dan Bursa’ya doğru hareket ediyoruz. Konya Bursa :504 km Tahmini varış süremiz 7 saat

1.GÜN

BURSA-BANDIRMA

Gece yolculuğumuzun ardından sabah namazını Evliya Çelebi’nin Bursa’nın Ayasofya’sı dediği Bursa Ulu Camiinde kılıyoruz. Sabah namazının ardından Cami içerisinde rehberimiz tarafından bilgilendirme yapıldıktan sonra kahvaltı için bir zamanların meşhur dizisi Kınalı Kar ve bir çok diziye sahne olan yapı ve doğasıyla insanı büyüleyen Uludağ eteklerinde bulunan Cumalıkızık’ta meşhur köy kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltımızın ardından Bursa’nın tarihi ve turistlik değerlerinden olan Yeşil Türbe, Yeşil Camii, Emir Sultan Camii ve Türbesi ve Üftade hazretleri'ni ziyaret ediyoruz. 

Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Osmanlı devletimizin kurucusu Osman Bey ve oğlu Orhan Bey’in türbelerini ziyaret için Tophane’ye gidiyoruz. Fotoğraflama, alışveriş ve serbest zamanın ardından Bandırma'da bulunan otelimize hareket ediyoruz.

Akşam yemeğinin ardından odalarımızda dinlenmeye çekiliyoruz.

2.GÜN

Çanakkale-Anzak Koyu-Alçı Tepe-Conk Bayırı-

57.Alay Şehitliği-Şehitler Abidesi

Otelimizde alacağımız Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz. Sonrasında feribotla Gelibolu yarımadasına geçiyoruz. Feribotla Eceabat’a varışımızın ardından 1914 yılında başlayan toplam 253.000 askerimizin şehit olduğu Çanakkale şavaşının izlerini bir bir görmeye başlıyoruz. Rehberimiz eşliğinde Namazgah Tabyası Rumeli Mecidiye Tabyası Seyit Onbaşı Anıtı Şahindere Şehitliği ziyaretlerimizi yapıyoruz. Ardından Çanakkale’nin sembolü olan Şehitler Abidesi’nde rehberimiz tarafından bilgilendirme yapıldıktan sonra fotoğraflamak için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından rehberimizin anlatımıyla Morto Koyu’nun(Ölüm Koyu) yanından geçerek 63 askeri ile yaklaşık 2000 düşmanı püskürten Seddülbahir’de bulunan Ezineli Yahya Çavuş Şehitliği ve Ertuğrul Tabyası'nı ziyaret ediyoruz.Öğle yemeği için Alçıtepe köyüne varıyoruz ve serbest zaman veriyoruz.

Öğle yemeğinden sonra tamamı şehit düşen 57.Alay Şehitliği ve Kesikdere Şehitliğini ziyaret ediyoruz.Yeni Zelanda anıtı ile şehitlik ziyaretlerimiz sona eriyor.Geri dönüş için feribot ile Anadolu yakasına geçtikten sonra Konya’ya doğru hareket ediyoruz Konya’ya varışımız ile turumuz sona eriyor.

Sabah saatlerinde Konya’ya ulaşıyor Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak başka bir NASİP Turizm Organizasyonunda

buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

✅1 GECE OTEL KONAKLAMASI

✅2 SABAH KAHVALTISI (1 Kahvaltı Cumalıkızık Köyünde Köy Kahvaltısı)

✅1 AKŞAM YEMEĞİ

✅FERİBOT ÜCRETLERİ

✅ULAŞIM HİZMETLERİ VE ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

✅PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

✅SEYAHAT SİGORTASI

✅NASİP TURİZM GÖREVLİ REFAKATİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ:

✅TUR BOYUNCA ÖĞLE YEMEKLERİ

✅DÖNÜŞ GÜNÜ AKŞAM YEMEĞİ

✅ŞAHSİ HARCAMALAR

Kıymetli Misafirlerlerimiz

❇️ Turlarımız T.C. KÜLTÜR ve TURİZM Bakanlığı ve T.C.Sağlık Bakanlığı Kuralları ve Önlemleri Çerçevesinde Yapılmaktadır.

❇️ Çalıştığımız Otel,Restaurant ve Gezi Yerlerimizde Gerekli Tüm Tedbirler Alınmıştır.

✳️ Tur Araçlarımızda Güncel Pandemi Kuralları Çerçevesinde Belirlenen Kişi Sayısı ile Yolculuk Yapılacaktır.

GEZİ YERLERİ AYNI KALMAK KOŞULU İLE TUR PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİKLER YAPILABİLİR AYRICA MİSAFİRLERİMİZİN REHBERİMİZİN VERDİĞİ ZAMANLAMALARA UYMAMALARI SEBEBİYLE TUR PROGRAMIMIZDA YAZDIĞI HALDE GEZİLEMEYEN YERLERDEN ACENTAMIZ KESİNLİKLE SORUMLU DEĞİLDİR.

GRUPLARINIZA ÖZEL PROGRAMLAR VE GEZİLERİMİZ DÜZENLENMEKTEDİR...

GENİŞ BİLGİ VE İRTİBAT İÇİN 0332 353 52 52

 

TUR FİYATLARI

 

 

 

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, 0332 353 5252 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu otel için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otel hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

REZERVASYON SORGULA