BLOG

                                  *** DUYURU *** 01. 06. 2020   Değerli Misafirlerimiz, İşimizi de sizleri de çok özledik! Normalleşme süreci ile birlikte, 1 Haziran'dan itibaren, pazartesinden cumartesiye, 10.                                   *** DUYURU *** 01.

01 Haziran 2020 | TURLAR HAKKINDA


Umre Nasıl Yapılır? Umre yapmak isteyen kimse önce Medine’ye gidiyorsa, Mekke’ye hareket etmeden Medine’nin 10 km . dışındaki Zülhuleyfe Mikat bölgesinde veya uçakla Medine’den Mekke’ye gidiyorsa, bulunduğu otelden ihrama girer. Eğer hava yolu ile Türkiye’den direk Cidde’ye gidip oradan Mekke’ye geçecekse Umre’ciye kolaylık olası için uçağa binmeden önce havaalanında veya uçak havalandıktan iki saat sonra ihramını giyer. Umre Nasıl Yapılır? Umre yapmak isteyen kimse önce Medine’ye gidiyorsa, Mekke’ye hareket etmeden Medine’nin 10 km .

15 Eylül 2018 | Umre Nasıl Yapılır?


Umre Nedir ? Umre kelimesi, ziyaret etmek anlamına gelmektedir. Dini bir terim olarak umre, “Belirli bir zamana bağlı olmaksızın ihrama girerek Kâbe’yi tavaf etmek, Safa ile Merve arasında sa’y yapmak ve tıraş olup ihramdan çıkmaktan” ibarettir. Umre kelimesi, ziyaret etmek anlamına gelmektedir. Umre Nedir ? Umre kelimesi, ziyaret etmek anlamına gelmektedir.

15 Eylül 2018 | Umre Nedir?


REZERVASYON SORGULA