KUDÜS TURU

TURA KATILIN 0332 353 5252
Yaşlar:

KAMPANYALI KUDÜS TURU
THY/İSTANBUL HAVALİMANI
GİDİŞ : 14 Haziran Salı
DÖNÜŞ: 17 Haziran Cuma


OTELLER: New Capitol 3*, National 3* Arap otelleri olup, doğu Kudüs'ün en gözde (Seladdîn-i Eyyûbî) caddesi üzerinde ve Sur/Sâhire kapısına yaklaşık 300-400 mt. düz ayak yürüme mesâfesinde.

FİYATLAR:
675$ İkili/üçlü odada kişi başı.
810$ Tekli oda
535$ 12 yaş altı (ebeveyn odasında)
80$ 0-2 yaş/bebek.

● Vize son tarihi: 3 Haziran.
● Yeşil ve Avrupa pasaportları vizeden muâf.

FİYATLARA DÂHİL OLANLAR:
THY ile (iç hat bağlantısı dâhil) İstanbul/Telaviv/İstanbul gidiş-dönüş uçak, transferler, otelde 3 açık büfe kahvaltı, 3 açık büfe akşam yemeği esası üzerinden 3 gece konaklama, proğramdaki standart turlar: YARIM GÜN otobüsle Kudüs ziyaretleri (Zeytin Dağı, Râbiat'ül-Adeviyye, Hazreti İsâ'nın göklere yükseldiğine inanılan yer, Selmân-ı Fârisî Hazretleri, Hazreti Meryem Kilisesi (burada tarihimizden ilginç hâtıralar var) ve Dâvûd aleyhisselâm ziyareti. Günün ikinci yarısında Mescid-i Aksâ Harem-i Şerîfi-Kubbet'üs Sahrâ, Burak ve Mervân mescidleri ziyâreti, daha sonra Burak Duvarı (gayrı müslimlere göre ağlama duvarı), Hazreti Ömer Câmii ve Kıyamet Kilisesi gibi yerlerin ziyâreti, TAM GÜN otobüsle el-Halil (Harem-i İbrâhîmî/kabr-i şerîfler: Hazreti İbrahim ve eşi Sâre annemiz, Hazreti İshâk ve eşi Rıfka annemiz, Hazreti Yakup ve eşi Lâika annemiz ve Hazreti Yusuf aleyhimü's selâm), Halhûl'de Yunus aleyhisselâm ziyareti, Lût Gölü (dışarıdan), Erîha (hurma vs. almak için) turu, Mûsa aleyhisselâm ziyareti, varışta veya dönüşte Telaviv'le bitişik haldeki Yafa, turlarda otobüste kapalı su ikrâmı, seyahat sigortası ve İstanbul/İstanbul rehberlik.

FİYATLARA DÂHİL OLMAYANLAR:
Öğle yemekleri, otel yemeklerinde kapalı içecekler, varıştaki 115 Şekel (yaklaşık 40$) PCR TEST ücreti ve T.C. pasaportlular için 150TL yurtdışı çıkış harçı.
AYRINTILI BİLGİ
Hasan Yaprak 0505 495 72 51
Ömer Yenişenol 0535 666 36 32

TUR FİYATLARI

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, 0332 353 5252 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu otel için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otel hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

REZERVASYON SORGULA