BATI KARADENİZ TURU 20 KASIM ÇIKIŞLI

TURA KATILIN 0332 353 5252
Yaşlar:

1.GÜN

  Akşam saatlerinde siz diğerli misafirlerimizi alarak lüks otobüsümüzle Kulu, Ankara güzergahını takip ederek Nasip Tur ikramlarıyla ve deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşüyle Karadeniz’in kıyı şeridi ve dağlık tepeler üzerine kurulu Amasra’ya doğru hareket ediyoruz.

İkram edeceğimiz sabah kahvaltısının ardındından Fatih Sultan Mehmet’in Lala’sına seslenerek ‘’Lala Lala Çeşm-i Cihan Bu Mu Ola(Dünya’nın gözbebeği) diye seslendiği yer olan Amasra’nın tarihi ve doğal güzelliklerini seyredebileceğimiz yer olan Amasra Bakacık Tepesine çıkıyoruz. Daha sonra Amasra Kalesi, Kemere Köprüsü ve Fatih Camisi’ninde içinde bulunduğu Amasra şehir içi gezimizin ardından tarihi ve kültürel eserlerini tüm insanlara sunan ve Unesco tarafından Dünya Miras Listesine alınan tarihi Türk evleri ile meşhur olan Safranbolu’ya doğru hareket ediyoruz. Safranbolu gezimize Türklerin ilk konuşlandığı Hıdırlık Tepesinden başlayarak 1645 yılında dönemin baş mimarlarından Mimar Kasım’a yaptırıldığı sanılan Cinci Han, Köprülü Mehmet Paşa Camii avlusunda yer alan Güneş saati, tarihte önemli bir ticaret merkezi olan sıcak ve soğuk demircilik el sanatlarının üretildiği yaşayan tek lonca çarşısı olan arasta ve demirciler çarşısını,18. Ve 19. y.y. Türk toplumunun geçmişini,kültürünü ve yaşama biçimi ile teknolojisini yansıtan Safranbolu evleri arasında önemli bir örnek temsil eden Kaymakamlar Evi’ni ziyaretimizden sonra diğer lokumlardan çok farklı ve hafif olan meşhur Safranbolu Lokumlarını da tattıktan sonra akşam yemeği ve istirahat için otelimize yerleşiyoruz.

                                                                                                                            2.GÜN

Otelde alacağımız sabah kahvaltısından sonra yeşil ve mavinin kucaklaştığı, her mevsim insanı mest eden büyüleyici güzelliğe sahip Abant Gölü’ne doğru hareket ediyoruz. Abant Gölü’nde vereceğimiz serbest zamanda günümüz kalabalık ve gürültülü şehir hayatından kurtularak dileyen misafirlerimiz fayton turuyla dileyen misafirlerimiz ise gölün çevresinde yürüyüş yaparak doğanın ve temiz havanın tadını çıkarabilirler. Abant Gölü gezimizin ardından bir sonraki durağımız ve fotoğraf tutkunları için içinde devlet konuk evinin de bulunduğu Gölcük’e gidiyoruz. Buradaki gezimizin ardından ise huzur veren atmasferi ve harika doğasıyla doğaseverlerin çok beğendiği Yedigöller’e hareket ediyoruz. Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl ve Sazlıgöl isimli bu yedi gölümüzü de gezdikten sonra Konya’ya doğru hareket ediyoruz. Bir başka NASİP TURİZM organizasyonunda görüşmek ümidi ile siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

 

FİYATA DAHİL HİZMETLERİMİZ                                                                                               FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

* - 1 Gece Konaklama                                                                                                                       * - Tur Boyunca Öğle Yemekleri
* - 2 Sabah kahvaltısı - 1 Akşam yemeği                                                                                        * - Müze ve Ören yeri giriş ücretleri  
* - Ulaşım hizmetleri ve araç içi ikramlar                                                                                        *  - Dönüş Günü Akşam Yemeği 
* - Profesyonel  Rehberlik hizmeti                                                                                                   * - Şahsi Harcamalar.
* - Seyahat Sigortası
* - Nasip Turizm görevli refakati

 

GEZİ YERLERİ AYNI KALMAK KOŞULU İLE TUR PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİKLER YAPILABİLİR AYRICA MİSAFİRLERİMİZİN REHBERİMİZİN VERDİĞİ ZAMANLAMALARA UYMAMALARI SEBEBİYLE TUR PROGRAMIMIZDA YAZDIĞI HALDE GEZİLEMEYEN YERLERDEN ACENTAMIZ KESİNLİKLE SORUMLU DEĞİLDİR.

Kıymetli Misafirlerlerimiz
❇️ Turlarımız T.C. KÜLTÜR ve TURİZM Bakanlığı ve T.C.Sağlık Bakanlığı Kuralları ve Önlemleri Çerçevesinde Yapılmaktadır.
❇️ Çalıştığımız Otel,Restaurant ve Gezi Yerlerimizde Gerekli Tüm Tedbirler Alınmıştır.
✳️ Tur Araçlarımızda Güncel Pandemi Kuralları Çerçevesinde Belirlenen Kişi Sayısı ile Yolculuk Yapılacaktır.

TUR FİYATLARI

Bu Turu Nasıl Satın Alabilirim?

Turumuzu satın almak için:

    * Her tur programında bulunan "Satın Al" butonunu kullanarak kredi kartınız ile rezervasyon yapabilirsiniz.

    * Nakit ödemek isterseniz ofisimize uğrayıp ödeme yapabilirsiniz.

    * Banka Hesaplarımıza EFT/Havale yapabilirsiniz.Banka Hesapları

 

Genel Uyarılar ve Notlar

    * Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

    * Koltuk planlaması ödeme sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk listemiz tur kalkış esnasında aracın önüne asılır. Misafirlerimiz bu listeye göre koltuklarına otururlar. Tur esnasında koltuk rotasyonu yapılmaz.

   * Turumuz yeterli çoğunluk sağlanmaması durumunda iptal etme hakkımız saklıdır.

   * Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

   * Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

   * Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır. (18 Kişiye kadar Mercedes Sprinter/Wolksvagen Volt, 19-30 Kişiye kadar Turkuaz/Sultan/Prestige, 30-46 kişiye kadar Mercedes Travego/Neoplan/Man araçları kullanılmaktadır.) Turlarımızda kullanılan araçlar D2 belgeli turizm paketli araçlardır.

   * Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

 

TURUMUZA ÇIKARKEN

* Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan,

Rutin kullanılan ilaçlar

* Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye ya da

Yağmurluk, Hırka

* Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri

* Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü

* Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

EVDEN ÇIKARKEN

Elektrik Gaz ve Su kontrollerini evcil hayvanlarınızın ve

çiçeklerinizin bakımını kapı ve pencerelerinizi

kapatmayı değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, 0332 353 5252 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu otel için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otel hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

REZERVASYON SORGULA